Bon upominkowy

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu i wiele, wiele innych bardzo ważnych dni w roku…Znalezienie wyjątkowego prezentu na każdą z tych okazji wcale nie jest łatwe. Jeżeli wyczerpała sie juz Twoja lista pomysłów lub zwyczajnie na masz czasu na chodzenie po sklepach podaruj bliskim bezcenne chwile odprężenia i relaksu w Studio Urody Insenso. Przyjdź do nas a pomożemy Ci skomponować idealny prezent.

Może to być eleganckie zaproszenie na zabieg lub serię zabiegów przez nas proponowanych. Wartość zaproszenia ustalacie Państwo sami, a my, w ramach tego, indywidualnie dobieramy program pielęgnacyjny. Możliwe jest też wykupienie zaproszenia na konkretny zabieg.

Wspaniałym prezentem może okazać się również profesjonalny kosmetyk, dostępny wyłącznie w renomowanych salonach kosmetycznych. Chętnie pomożemy Ci przy wyborze odpowiedniego kremu lub innego kosmetyku pielęgnacyjnego.

Jeśli chcesz wiec zobaczyć uśmiech na twarzach Twoich bliskich i podarować im osobisty i niebanalny prezent zapraszamy serdecznie do nas.